The Chariot Triathlon

Uitslagen 2014

Voor problemen of vragen in verband met de uitslag klik hier. Wij beantwoorden uw vragen zo spoedig mogelijk.    

Uitslagenlijst Individueel

NR DEELNEMER start finish duur eindstand H eindstand D
48 EDDY LAMMERS 00:25:00 1:23:49 00:58:49 1
80 ARTHUR BONENKAMP 00:50:00 1:53:20 01:03:20 2
55 JOOST SOMSEN 00:25:00 1:28:50 01:03:50 3  
53 ROBERT DE JONG 00:25:00 1:29:08 01:04:08 4  
15 STIJN JANSEN 00:00:00 1:04:45 01:04:45 5  
50 RICK V/D KAMP 00:25:00 1:29:45 01:04:45 6  
39 ANTOINE VAN BRUMMELEN 00:25:00 1:30:49 01:05:49 7  
1 JEROEN ABBINK 00:00:00 01:07:28 01:07:28 8  
76 JAN WULLINK 00:50:00 1:58:40 01:08:40 9  
58 BERT TEN THIJE 00:25:00 1:33:44 01:08:44 10  
25 ROY ROESSINK 00:00:00 1:10:06 01:10:06 11  
26 MARC ALTENA 00:00:00 1:10:20 01:10:20 12  
32 RICK MOEZELAAR 00:25:00 1:36:41 01:11:41 13  
19 TAMO VOGEL 00:00:00 1:11:48 01:11:48 14  
27 ESTHER EXTERKATE 00:00:00 1:12:11 01:12:11 1
18 MARTIJN LIEVESTRO 00:00:00 1:13:14 01:13:14 15  
59 HENRI BEVERDAM 00:25:00 1:39:52 01:14:52 16  
36 GODFRIED TEN BARGE 00:25:00 1:40:01 01:15:01 17  
41 SANDER NIJENHUIS 00:25:00 1:40:21 01:15:21 18  
13 GEERT JANSSEN 00:00:00 1:15:25 01:15:25 19  
28 MARCO VAN DE WOUDE 00:00:00 1:15:47 01:15:47 20  
75 MIRJAM LEUSSINK 00:50:00 2:05:56 01:15:56   2
35 GERBEN JANSEN 00:25:00 1:41:01 01:16:01 21  
67 BRUNO ABENROTH 00:50:00 2:06:14 01:16:14 22  
21 BART GUSSINKLO 00:00:00 1:16:34 01:16:34 23  
10 GERBEN VEDDERS 00:00:00 1:16:49 01:16:49 24  
74 PETER HARTMAN 00:50:00 2:06:53 01:16:53 25  
49 MAICO LANSINK 00:25:00 1:42:06 01:17:06 26  
6 HAN VOGEL 00:00:00 1:17:46 01:17:46 27  
38 DICK HULSHORST 00:25:00 1:42:50 01:17:50 28  
60 WOUTER KLUMPERS 00:25:00 1:42:55 01:17:55 29  
45 MICHEL WIELENS 00:25:00 1:43:12 01:18:12 30  
51 ROGIER ESSELINK 00:25:00 1:43:40 01:18:40 31  
30 GERTON PRINSEN 00:00:00 1:18:50 01:18:50 32  
68 KARIN TEN HOORN 00:50:00 2:10:06 01:20:06    
16 ANNE KLUIVERS 00:00:00 1:20:23 01:20:23   3
65 GERT-JAN TE NIJENHUIS 00:50:00 2:10:30 01:20:30 33  
9 ROBERT MEULEMAN 00:00:00 1:20:40 01:20:40 34  
69 HAICO AVERDIJK 00:50:00 2:11:03 01:21:03 35  
29 SHELLY JAMBOR 00:00:00 1:21:42 01:21:42   5
44 MAARTEN ARENDS 00:25:00 1:46:46 01:21:46 36  
56 BERTO SOMSEN 00:25:00 1:48:03 01:23:03 37  
79 JET MEIJER 00:50:00 2:13:29 01:23:29   6
62 GERALDA KLUMPERS 00:50:00 02:13:32 01:23:32   7
66 MONIQUE BIJLSMA 00:50:00 2:13:48 01:23:48   8
7 MIRCO WITTEBROEK 00:00:00 1:24:00 01:24:00 38  
43 LARS BROUWER 00:25:00 1:49:00 01:24:00 39  
8 MAARTEN NIJHUIS 00:00:00 1:24:20 01:24:20 40  
12 JANNE VOGEL 00:00:00 1:25:02 01:25:02   9
61 WILFRIED KLUMPERS 00:50:00 2:15:29 01:25:29 41  
57 STEFAN HESSELING 00:25:00 1:50:39 01:25:39 42  
40 DAISY MEEKES 00:25:00 1:51:06 01:26:06   10
4 THOMAS TE LOO 00:00:00 01:27:05 01:27:05 43  
54 CHRISTIAAN PȪTTGER 00:25:00 1:52:37 01:27:37 44  
72 HARRIЁT VAN DER DUIM 00:50:00 2:19:53 01:29:53   11
31 GERTJAN AARNINK 00:25:00 1:55:11 01:30:11 45  
70 MARIANNE PENTERMAN 00:50:00 2:21:58 01:31:58   12
20 DESIRE GROOT-ZEVERT 00:00:00 1:32:14 01:32:14   13
37 ROBERT MOOLENAAR 00:25:00 1:57:44 01:32:44 46  
52 ELLEN VAN DER KRIS 00:25:00 1:58:08 01:33:08   14
17 ELS DROPPERS 00:00:00 1:33:49 01:33:49   15
23 GERT VAN DER HAAR 00:00:00 1:34:13 01:34:13 47  
34 CILLA ONSTEIN 00:25:00 1:59:41 01:34:41   16
77 SABINE GEERTS 00:50:00 2:25:13 01:35:13   17
33 ANDRE NIJHOF 00:25:00 2:00:50 01:35:50 48  
14 GER DIJKSTRA 00:00:00 1:36:48 01:36:48 49  
5 URSELA TE LOO 00:00:00 1:37:39 01:37:39   18
3 HERMAN HONDORP 00:00:00 1:40:43 01:40:43 50  
47 JANET TIMMERIJE 00:25:00 2:06:04 01:41:04   19
11 JETTE VOGEL 00:00:00 1:43:51 01:43:51   20
46 PIEN TER HEDDE 00:25:00 2:09:23 01:44:23   21
24 TADESCH ONSTEIN 00:00:00 1:50:44 01:50:44   22
 
 

 

Uitslagenlijst ESTAFETTE

NR DEELNEMER start finish duur eindstand H
100 TEAM ZOEF! 01:15:00 2:17:49 01:02:49 1
93 TEAM FYSIO DE COMPONIST 01:15:00 2:22:11 01:07:11 2
95 TEAM ZMWW 01:15:00 2:23:46 01:08:46 3
98 TEAM BRANDWEER EIBERGEN 01:15:00 2:26:14 01:11:14  4
92 TEAM GEITS VERJAARDAG 01:15:00 2:27:29 01:12:29  5
94 TEAM DBS 01:15:00 2:30:47 01:15:47  6
104 TEAM ZONEXPEDITIETRAC 01:15:00 2:30:58 01:15:58  7
96 TEAM SISTERS AND BRO WESTHOFF 01:15:00 2:32:32 01:17:32  8
102 TEAM K.W.W. 01:15:00 2:34:50 01:19:50  9
99 TEAM PIP TOPPERS 01:15:00 2:39:28 01:24:28  10
91 TEAM ALL IN THE FAMILY 01:15:00 2:39:44 01:24:44  11
97 TEAM ROJOCA 01:15:00 2:45:55 01:30:55  12
101 TEAM LOL 01:15:00 02:47:04 01:32:04  13
103 TEAM STEENTJES MAKELAARS 01:15:00 2:47:04 01:32:04  14
 

Uitvallers / niet gestart

NR DEELNEMER start finish duur eindstand H eindstand D
63 JAAP HUININK 00:50:00   00:00:00   niet gestart
2 ANKE SOMSEN 00:00:00   00:00:00   uitgevallen
64 THIJS OOLTHUIS 00:50:00   00:00:00   niet gestart
71 SANDER HULSHOF 00:50:00   00:00:00   niet gestart
73 IRMA TE BRAKE 00:50:00   00:00:00   niet gestart
78 FLOOR HILHORST 00:50:00   00:00:00   niet gestart
81   00:50:00   00:00:00    
82   00:50:00   00:00:00    
83   00:50:00   00:00:00    
42 DJURRE HOEKSTRA 00:25:00   00:00:00   niet gestart
22 FRANK KUIPERS 00:00:00   00:00:00   niet gestart